Wiadomości branżowe

Zrób pierwszy krok w walce z nałogiem

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Polana w Warszawie przygotował specjalną ofertę dla użytkowników portalu kampanii Leczmy Alkoholizm. Członkowie społeczności portalu leczmy-alkoholizm.org mogą przez miesiąc skorzystać z szeregu bezpłatnych spotkań ze specjalistami ośrodka, które pomogą im zrobić pierwszy krok w walce z uzależnieniem bądź będą

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Polana w Warszawie przygotował specjalną ofertę dla użytkowników portalu kampanii Leczmy Alkoholizm. Członkowie społeczności portalu leczmy-alkoholizm.org mogą przez miesiąc skorzystać z szeregu bezpłatnych spotkań ze specjalistami ośrodka, które pomogą im zrobić pierwszy krok w walce z uzależnieniem bądź będą wsparciem  w walce z nałogiem kogoś bliskiego.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Polana jest inicjatorem kampanii Leczmy Alkoholizm oraz opiekunem merytorycznym forum i portalu leczmy-alkoholizm.org. Goście odwiedzający portal i dyskutujący na forum wymieniają się tam swoimi doświadczeniami w dążeniu do wyjścia z nałogu, szukają wsparcia w walce ze swoimi słabościami. Portal podejmuje tematykę walki z uzależnieniami – szczególnie uzależnieniem od alkoholu, jest źródłem informacji na temat objawów i metod leczenia alkoholizmu. Jego treści zawierają też szereg wiadomości przydatnych czy też będących swego rodzaju wsparciem dla osób współuzależnionych czy z syndromem DDA i DDD.

Specjalna oferta Polany jest wyjściem naprzeciw potrzebom gości odwiedzających stronę kampanii Leczmy Alkoholizm, której misją jest ułatwiać drogę do trzeźwości i dawać wsparcie w walce z nałogiem własnym lub kogoś bliskiego. Oferta skierowana jest właśnie do osób uzależnionych od alkoholu, współuzależnionych i DDA, które są członkami społeczności odwiedzającej stronę internetową kampanii – www.leczmy-alkoholizm.org. Każdy zainteresowany zrobieniem pierwszego kroku w walce z nałogiem może skontaktować się telefonicznie lub mailowo z Ośrodkiem Polana i umówić na jedną z bezpłatnych konsultacji z odpowiednim terapeutą, które odbywać się będą w dniach od 21 września do 21 października 2012.

Kontakt z ośrodkiem nawiązać można telefonicznie pod numerem 22 825 00 45 albo mailowo, pisząc na [email protected]. Warunkiem skorzystania z bezpłatnego spotkania jest podanie adresu internetowego strony kampanii: www.leczmy-alkoholizm.org.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej Polana to miejsce stworzone z myślą o osobach szukających nie tylko pomocy ale i życzliwości. Oferta ośrodka skierowana jest przede wszystkim do osób z uzależnieniami  – od narkotyków, alkoholu, seksu, leków, hazardu, Internetu oraz osób współuzależnionych. Terapeuci Polany prowadzą również terapię dla DDA, DDD, osób z depresją, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, a także dla rodziców mających problemy wychowawcze z dziećmi. www.osrodekpolana.pl

A to już wiesz?  Zdrowy Polak? – raport ENEL-MED dot. nawyków zdrowotnych mieszkańców największych miast

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy