Ze świata

targi Beauty Forum w Warszawie

W ostatni weekend w Warszawie odbyły się targi Beauty Forum, wśród wystawców znalazła się CLARENA, która aby uatrakcyjnić swój pokaz zaprosiła na imprezę specjalnych gości

W ostatni weekend w Warszawie odbyły się targi Beauty Forum, wśród wystawców znalazła się CLARENA, która aby uatrakcyjnić swój pokaz zaprosiła na imprezę specjalnych gości – Marię Nowakowską, Miss Polonia 2009 i Mandarynę. Podczas targów CLARENA odebrała wyróżnienie za linię kosmetyków wybielających Giga White.

W dniach 13 i 14 marca Warszawa zmieniła się w mekką piękna. Przez dwa dni specjaliści z dziedziny kosmetyki i kosmetologii prezentowali swoje produkty i usługi na Targach Beauty Forum. Na miejsce spotkania wybrano Centrum Targowo – Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa 56C. W gronie ekspertów od piękna znalazła się również CLARENA, dystrybutor profesjonalnych kosmetyków i urządzeń do salonów kosmetycznych. Specjalnie na tę okazję firma zaprosiła do uczestnictwa w imprezie Marię Nowakowską, Miss Polonia 2009, która promuje najnowszą wiosenno-letnią linię kosmetyków. Udział w targach wzięła także Mandaryna, piosenkarka jest twarzą Mariposa Nail, produktów do pielęgnacji paznokci. Podczas imprezy Beauty Forum przyznano Clarenie specjalne wyróżnienie za linię kosmetyków wybielających Giga White.

– Targi Beauty Forum cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem branży kosmetycznej, dlatego co roku chętnie bierzemy w nich udział – przyznaje Patricia Popławska, prezes Clareny. – W tym roku organizatorzy przygotowali również mnóstwo atrakcji, jednak dla nas największym wyróżnieniem było docenienie przez ekspertów wybielającej linii kosmetycznej Clareny.

W czasie trwania targów CLARENA, której stoisko zajmowało największą powierzchnię, zaprezentowała m.in. nowości kosmetyczne na wiosnę, zabieg „Mezoterapii bezigłowej – lifting bez skalpela” oraz urządzenie RUBICA opracowane na podstawie innowacyjnej technologii, wprowadzającej nową jakość do świata kosmetyki. Dodatkowo podczas spotkania eksperci firmy przedstawili nowinki z dziedziny podologii, głównym tematem były „Klamry – alternatywa dla zabiegów chirurgicznych”. Z kolei w ramach marki Mariposa Nail klienci mogli sprawdzić, jaką rolę odgrywa kamuflaż w stylizacji paznokcia oraz poznać najnowsze trendy w dziedzinie manicure i pedicure. Akademia masażu Clareny zaprezentowała sposoby modelowania sylwetki: masaż Bamboo, masaż Orange, masaż Choco, a Szkoła Mikropigmentacji firmy: Eyeliner doublecolour – dwukolorowa kreska, Volume lips – modelowanie ust światłocieniem, 3D eyebrown – trójwymiarowe brwi.

Targi Beauty Forum organizowane są cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z szeroko rozumianą kosmetyką. W tegorocznym programie targów znalazły się m.in. Mistrzostwa Makijażu, Mistrzostwa Modelowania Paznokci dla Profesjonalistów i Początkujących, Mistrzostwa Makijażu Permanentnego, Konkurs Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond oraz Konkurs Marketing Prize. Dodatkowo organizatorzy przygotowali wykłady specjalistów w ramach Międzynarodowego Forum Kosmetycznego (IFC).

3. BEAUTY FORUM POLSKA 2010

Centrum Targowo – Kongresowe MT Polska 13-14 Marca 2010

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Warto odwiedzić scenę Meeting Point, gdzie przez cały targowy weekend odbywają się prezentacje zabiegów oraz nowości rynkowych. Podczas ubiegłorocznych targów mieliśmy przyjemność gościć około 450 firm i marek, które przedstawiły swe najnowsze produkty ponad 10 000 profesjonalnym zwiedzającym. Targi BEAUTY FORUM już od wielu lat na stałe wpisały się w kalendarz imprez specjalistycznych w Polsce.

Edukacja jest jednym z kluczowych celów BEAUTY FORUM, dlatego niezwykle ważnym elementem targów są prowadzone na wysokim poziomie wykłady i seminaria w ramach Międzynarodowego Forum Kosmetycznego IFC oraz inne spotkania branżowe na scenie Meeting Point , podczas których uznani specjaliści dzielą się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną. Dzięki udanemu połączeniu części handlowej i edukacyjnej nasi zwiedzający mają możliwość na bieżąco śledzić zmiany na dynamicznie rozwijającym się rynku kosmetycznym – więcej.

Z Targami BEAUTY FORUM nierozerwalnie wiążą się również liczne konkursy i mistrzostwa, które cieszą się ogromnym zaintere­sowaniem zwiedzających. Podczas targów obędą się Mistrzostwa Makijażu, Mistrzostwa Modelowania Paznokci dla Profesjonalistów i Początkujących, po raz pierwszy w tym roku Mistrzostwa Makijażu Permanetnego a także Konkurs Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond. Mistrzostwa Makijażu oraz Mistrzostwa Modelowania Paznokci dla Profesjonalistów objęte są międzynarodową klasyfikacją i stanowią eliminacje do Mistrzostw Europejskich odbywających się w Monachium

Więcej na http://www.beauty-forum.com.pl/targi/beauty-forum-poland.html