silikonowe plastry na blizny

Firma Verco wprowadziła na rynek innowacyjne silikonowe plastry na blizny Sutricon. To skuteczne rozwiązanie w profilaktyce i leczeniu wszystkich rodzajów blizn, rekomendowane przez międzynarodowych specjalistów z dziedziny chirurgii plastycznej i dermatologii.

Plastry na blizny Sutricon można stosować, aby zmniejszyć ryzyko nieprawidłowego bliznowacenia rany oraz w leczeniu powstałych blizn pooperacyjnych (np. po cięciu cesarskim), pooparzeniowych i pourazowych. Sutricon znacznie zmniejsza widoczność blizn, poprawia ich wygląd – rozjaśnia i wygładza zmienioną tkankę oraz poprawia jej elastyczność. Silikonowe plastry na blizny SUTRICON są łatwe i wygodne w stosowaniu.

Silikonowe plastry na blizny stały się standardowym i międzynarodowym sposobem leczenia – TERAPIĄ I-RZUTU W PROFILAKTYCE I LECZENIU BLIZN, stosowaną przez chirurgów plastycznych i nie tylko.

Plastry na blizny Sutricon stosowane na świeżą bliznę tworzą tzw. błonę silikonową, która zapewnia idealne warunki dla naturalnych mechanizmów regeneracyjnych, normalizując produkcję kolagenu. Stanowi swoistą barierę przeciw bakteriom i negatywnym bodźcom środowiska zewnętrznego. Sutricon może być także stosowane na blizny dojrzałe, nawet do 10 lat po wystąpieniu urazu.

– „Firma Verco stawia na rozwój nowoczesnych produktów, odpowiadających oczekiwaniom współczesnego pacjenta, a takie są właśnie plastry na blizny Sutricon. Produkt ten powstał w odpowiedzi na obawy wielu kobiet dotyczące blizn, gdyż dla wielu z nich jest to złożony problem zdrowotny, estetyczny, a także psychiczny” – mówi Agata Chodakowska, Product Manager Verco. – „Plastry na blizny Sutricon spotkały się już z dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy i pacjentów, głównie Pań. ”

W opakowaniu znajduje się 5 plastrów o rozmiarze 5 cm x 30 cm, do indywidualnego dopasowania do powierzchni blizny.

Produkt dostępny jest w aptekach na zamówienie oraz w sklepie internetowym Kidy.pl

Więcej informacji na temat Sutriconu i blizn www.polkaintymnie.pl

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – preparat PregnaPLUS, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz doustny probiotyk – Trivagin. Nowością w ofercie są plastry na blizny – Sutricon.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.kidy.pl www.bezpiecznywozek.pl , www.mosbito.pl, www.polkaintymnie.pl

Authors
Related posts

Top