Chirurgia

Ruszył nowy portal- DietaDlaZdrowia.pl

DietaDlaZdrowia.pl już wystartowała. Zapraszamy do odwiedzenia nowego portalu, będącego platformą wymiany informacji o zdrowiu i urodzie. Organizujemy również konkurs, w którym do wygrania jest weekend

DietaDlaZdrowia.pl już wystartowała. Zapraszamy do odwiedzenia nowego portalu, będącego platformą wymiany informacji o zdrowiu i urodzie. Organizujemy również konkurs, w którym do wygrania jest weekend w Hotelu Royal Baltic 4* Luxury Boutique. Polega on na zamieszkaniu tekstów dotyczących zdrowia i urody.

Portal DietaDlaZdrowia.pl to zupełnie nowe miejsce, w którym znajdziemy wszystko, czego chcielibyśmy się dowiedzieć na temat zdrowego odżywiania, bezpiecznych form aktywności, sposobów na zachowanie pięknej sylwetki i wspaniałej kondycji. Zmieszczone są tam zarówno artykuły ekspertów z zakresu dietetyki, fitnessu i motywacji, jak i porady przesyłane przez samych użytkowników. Możemy więc przeczytać fachowe opinie na temat najnowszych trendów w zakresie medycyny i farmacji oraz zapoznać się z doświadczeniami ludzi starających się o zachowanie dobrej formy i ich sposobami na pokonywanie trudności.

Każdy z użytkowników ma szansę podzielić się swoimi sposobami na bycie pięknym i zdrowym , a tym samym stać się współautorem portalu. DietaDlaZdrowia.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie dla entuzjastów zdrowego stylu życia. Konkurs ma bardzo prostą formułę- internauci wysyłają krótkie artykuły, w których dzielą się swoimi sposobami na zachowanie zdrowia, młodości oraz urody. Czytelnicy głosują na najciekawsze teksty, a autor, który zdobędzie największą liczbę punktów w tygodniu zostaje uhonorowany nagrodą w postaci weekendu w Hotelu Royal Baltic 4* Luxury Boutique w Ustce.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=888236532

A to już wiesz?  High-School-Students-Why-You-Must-Display-Caution-When-Using-YouTube

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy