LIFESTYLE Uroda

NOWOŚC! BIOELIXIRE LINIA MACADAMIA OIL + COLAGEN

Sekretem skuteczności nowej linii BIOELIXIRE jest formuła oparta na synergicznym połączeniu składników aktywnych. Produkty gwarantują podwójny efekt: natychmiastową optyczną poprawę struktury włosów oraz długotrwałą i dogłębną

Data publikacji: 2016-01-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: NOWOŚC! BIOELIXIRE LINIA MACADAMIA OIL + COLAGEN
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Sekretem skuteczności nowej linii BIOELIXIRE jest formuła oparta na synergicznym połączeniu składników aktywnych. Produkty gwarantują podwójny efekt: natychmiastową optyczną poprawę struktury włosów oraz długotrwałą i dogłębną rewitalizację.

NOWOŚC! BIOELIXIRE LINIA MACADAMIA OIL + COLAGEN LIFESTYLE, Uroda - Sekretem skuteczności nowej linii BIOELIXIRE jest formuła oparta na synergicznym połączeniu składników aktywnych. Produkty gwarantują podwójny efekt: natychmiastową optyczną poprawę struktury włosów oraz długotrwałą i dogłębną rewitalizację.

Sekretem skuteczności nowej linii BIOELIXIRE jest formuła oparta na synergicznym połączeniu  składników aktywnych. Produkty gwarantują podwójny efekt: natychmiastową optyczną poprawę struktury włosów, poprzez ich wygładzenie i nadanie blasku oraz długotrwałą i dogłębną rewitalizację. 

Formułę kosmetyków oparto na kolagenie, który podobnie jak w przypadku skóry, także w strukturze włosa, odpowiada za ich dobrą kondycję: elastyczność i sprężystość. Udowodniono ponadto, że  kolagen pełni jeszcze jedną bardzo istotną funkcję – jest w dużej mierze odpowiedzialny za blask. Działa jak lustro: pochłania światło, a następnie je odbija i rozprasza, nadając zarówno skórze, jak i włosom młodzieńczy wygląd i lśnienie. W synergii z kolagenem pozostaje olejek makadamia bogaty w kwas oleopalmitynowy i witaminę E. Doskonale się wchłania i skutecznie pobudza zdolności regeneracyjne skóry głowy, wpływając tym samym na poprawę nawilżenia włosów. Działa ochronnie na kolor i zapobiega jego blaknięciu.

SZAMPON MACADAMIA OIL + COLAGEN

POJEMNOŚĆ: 200 ML, CENA: ok. 21 zł

Szampon Macadamia oil + Colagen przeznaczony jest do włosów łamliwych
i zniszczonych. Olej z orzechów makadamia w połączeniu z kolagenem już podczas oczyszczania odżywia mieszki włosowe i skórę głowy. Dzięki temu pasma rosną zdrowe, elastyczne i pełne blasku.

ODŻYWKA MACADAMIA OIL + COLAGEN

POJEMNOŚĆ: 200 ML, CENA: ok. 22 zł

Maska do włosów z olejem z orzechów makadamia oraz kolagenem intensywnie regeneruje włosy, przywracając zdrowy wygląd nawet najbardziej zniszczonym pasmom. Wzmacniający koncentrat pogrubia je i tym samym dodaje objętości. Dodatkowo zawarty w masce ekstrakt z bambusa – naturalne źródło krzemu – głęboko nawilża włosy, wzmacnia je i zapobiega ich puszeniu.

SERUM MACADAMIA OIL + COLAGEN

POJEMNOŚĆ: 20 ML, CENA: OK. 10 ZŁ/ POJEMNOŚĆ: 50 ML, CENA: OK. 30 ZŁ

Serum Bioelixire Macadamian oil to ratunek dla zniszczonych i łamiących się końcówek. Idealnie sprawdzi się jako opatrunek na nadwyrężone zabiegami fryzjerskimi pasma. Zawarty w kosmetyku olej z orzechów makadamia intensywnie regeneruje zaś kolagen spaja rozdwojone końce, dzięki czemu stają się wygładzone, elastyczne i błyszczące.  Dodatkowo zawarty w serum filtr chroni włosy przed UV. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
NOWOŚC! BIOELIXIRE LINIA MACADAMIA OIL + COLAGEN LIFESTYLE, Uroda - Sekretem skuteczności nowej linii BIOELIXIRE jest formuła oparta na synergicznym połączeniu składników aktywnych. Produkty gwarantują podwójny efekt: natychmiastową optyczną poprawę struktury włosów oraz długotrwałą i dogłębną rewitalizację.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

hastagi na stronie:

#olejek macadamia z kolagenem bioelixire

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy