Makijaż

makijaż w karnawale

SEPHORA PREZENTUJE KARNAWAŁOWE TRENDY W MAKIJAŻU I PODPOWIADA, JAK WYKONAĆ NAJMODNIEJSZE STYLIZACJE * Anna Galińska, główna makijażystka Sephora: „W nadchodzącym karnawale makijażem będą rządzić metaliczny

SEPHORA PREZENTUJE KARNAWAŁOWE TRENDY W MAKIJAŻU
I PODPOWIADA, JAK WYKONAĆ NAJMODNIEJSZE STYLIZACJE

* Anna Galińska, główna makijażystka Sephora: „W nadchodzącym karnawale makijażem będą rządzić metaliczny blask srebra, neonowa mięta, ponadczasowe smoky eye oraz sztuczne rzęsy!”
Warszawa, 19 grudnia 2012 r. – Sylwester i karnawał to czas, kiedy wszelkie makijażowe szaleństwa są dozwolone. Trzeba jednak pamiętać, że najważniejsze jest, aby w makijażu czuć się po prostu dobrze. W tym roku Sephora, uznawana za eksperta w makijażu wśród perfumerii (badanie ilościowe GfK Polonia, listopad 2012 r.), stawia na metaliczny blask srebra, neonowe kolory, ponadczasowe smoky eye oraz połączenie ciepłych i zimnych barw. Podczas szalonych karnawałowych imprez oraz Sylwestra doskonale sprawdzą się także sztuczne rzęsy, które wykreują spektakularną, imprezową stylizację. To najgorętsze makijażowe propozycje ze światowych wybiegów, które podkreślą urodę każdej kobiety podczas nadchodzącego sezonu hipnotycznej zabawy.

Metaliczny makijaż
W nadchodzącym karnawale modny jest makijaż utrzymany w metalicznych barwach.

„Metaliczne, srebrne cienie, np. Outrageous Prisma Chrome Eyeshadow marki Sephora nakładamy na całą powiekę, oko konturujemy podwójnym, przyklejanym eye linerem, a usta malujemy soczystym, świeżym błyszczykiem. Taki makijaż będzie bardzo wyrazisty i sprawi, że będziemy wyglądały tajemniczo” – doradza Anna Galińska, główna makijażystka Sephora.

Ponadczasowe smoky eye
Dla osób szukających bardziej klasycznej stylizacji Sephora poleca ponadczasowe smoky eye wzbogacone o czarny brokat, który dyskretnie podkreśli makijaż oka.

„Przy takiej stylizacji usta powinny być czerwone. Nie trzeba się obawiać dwóch mocnych akcentów w makijażu – ważne jest jednak by wszystkie elementy zostały wykonane bardzo starannie. Najważniejsze
w wykonaniu smoky eye jest cieniowanie – powinno być płynne i lekkie, by granica pomiędzy ciemnym a jasnym kolorem była niewidoczna. Idealna technika do wykonania perfekcyjnego smoky eye to rozpoczęcie makijażu oka przed aplikacją podkładu – tak by później szybko i łatwo usunąć obsypany cień. Dobrze jest także nakładać cień bardziej zbitym pędzelkiem, a następnie cieniować większym, kolistymi ruchami” – podpowiada Anna Galińska.

A to już wiesz?  Bielenda Topp Lifting

W sezonie karnawałowym Sephora proponuje klasyczne smoky eye w kolorze czarnym lub ciemnozielonym! Na www.blogmakijaz.pl, pierwszym profesjonalnym videoblogu makijażowym prowadzonym przez najlepsze wizażystki Sephora, można obejrzeć krótki filmik instruktażowy,
w którym Anna Galińska krok po kroku pokazuje jak wykonać makijaż smoky eye.

Kolorowe neony
Na hipnotyczną zabawę wszystkim, którzy kochają kolory, Sephora proponuje neonowe odcienie mięty na oczach i stonowanego różu na policzkach i ustach.

„Cień w kremie najlepiej nałożyć palcem na powiekę ruchomą. Kolor na oczach powinien być na pierwszym planie. Do tego dobieramy róż
o świeżym odcieniu i podobną pomadkę. Mocno tuszujemy rzęsy. Oto sposób na efektowny make-up z neonem w roli głównej!” – doradza Anna Galińska.

Ciepło i zimno
Na karnawałowy makijaż Sephora poleca także mieszankę ciepłych
i chłodnych kolorów np. złota i srebra w połączeniu z butelkową zielenią na oczach i ciepłego, morelowego różu na ustach. Do tego sztuczne rzęsy
i spektakularny efekt gwarantowany!

blogmakijaz.pl – jeszcze więcej najmodniejszych karnawałowych stylizacji
Sephora gorąco zaprasza do odwiedzenia swojego profesjonalnego videobloga makijażowego, dostępnego pod adresem www.blogmakijaz.pl, gdzie można znaleźć jeszcze więcej propozycji karnawałowych stylizacji – zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z makijażem, jak i dla tych bardziej zaawansowanych. W krótkich filmikach instruktażowych, Anna Galińska oraz pozostałe najlepsze makijażystki Sephora pokazują, jak krok po kroku wykonać dany makijaż. Poza stylizacjami na Sylwestra i karnawał prezentują także liczne triki makijażowe, uczą jak tuszować niedoskonałości cery, modelować twarz, czy nałożyć sztuczne rzęsy, a także jak oswoić trendy i dopasować je do swojego typu urody. Z wirtualnych lekcji makijażu Sephora skorzystalo juz prawie 520 tysięcy osób!

Sephora to lider sprzedaży rynku kosmetyków selektywnych oraz najbardziej innowacyjna sieć perfumerii
w Polsce, obecna na polskim rynku od 14 lat. Jest pierwszą na świecie perfumerią, która dzięki wyjątkowej aranżacji wnętrz, pozwoliła konsumentom na nieograniczony dostęp do produktów. Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych posiadającej w swoim portfolio blisko 50 światowych marek z najwyższej półki, takich jak Louis Vuitton, Dior, Donna Karan, Kenzo, Givenchy, Fendi, TAG Heuer czy Dom Pérignon.

A to już wiesz?  Piękna i młoda bez skalpela

Obecnie Sephora prowadzi ponad 1 600 perfumerii na świecie, w tym 92 perfumerie w Polsce.
Od początku swojej obecności na polskim rynku firma konsekwentnie się rozwija i inwestuje w najlepsze lokalizacje swoich perfumerii w wiodących centrach handlowych w największych miastach.

Wyrazem uznania dla siły marki Sephora jest dwukrotne przyznanie jej prestiżowego wyróżnienia Superbrands, a także certyfikatu Quality International. Kolejnym cennym wyróżnieniem dla osiągnięć firmy w branży detalicznej jest nagroda CEE Retail Real Estate Award dla sklepu specjalistycznego
o powierzchni powyżej 100 m2. Dzięki wyjątkowej wiedzy i kompetencji swoich pracowników Sephora zapewnia klientom najwyższą jakość obsługi, czego dowodem są przyznane firmie przez konsumentów
w 2011 i po raz kolejny w 2012 roku dwa niezwykle cenne wyróżnienia: Godło „Jakość Obsługi” oraz „Laur Klienta”.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na www.sephora.pl

Questia sp. z o.o. sp.k.
Communications Management Consultants
Anna Hadrych, [email protected], telefon +48 22 623 07 00
Katarzyna Szewczyk, [email protected], telefon: +48 22 623 07 00

Sephora Polska sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa. Tel. (48) 22 319 52 00, Fax: (48) 22 319 52 02 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Numer KRS: 0000030761. Wysokość kapitału zakładowego 50 000 000 PLN. NIP 676-199-27-51.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy