LIFESTYLE Uroda

Makijaż na każdą okazję!

Przed nami święta, sylwester. By wyglądać wyjątkowo, ale nadal kobieco i naturalnie, postaw na świetlisty make-up i pięknie podkreślone

Data publikacji: 2015-12-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Makijaż na każdą okazję!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Przed nami święta, sylwester. By wyglądać wyjątkowo, ale nadal kobieco i naturalnie, postaw na świetlisty make-up i pięknie podkreślone spojrzenie.

Makijaż na każdą okazję! LIFESTYLE, Uroda - Przed nami święta, sylwester. By wyglądać wyjątkowo, ale nadal kobieco i naturalnie, postaw na świetlisty make-up i pięknie podkreślone spojrzenie.

Fluid Foundation Satin (Clarena, 69 zł/ 30 ml), Bronzing Powder (St. Moriz, 49 zł), Pędzel do pudru (Girls Best Friend, 37,99 zł), Pomada do brwi Dark Brown (Ardell, 39,99 zł), Sztuczne rzęsy Demi Wispies (Ardell, 24,50 zł), Kępki (Ardell, 24,99 zł), NOWOŚĆ! – Deluxe Pack (Ardell, 54 zł)

Przed nami święta, sylwester, a w związku  z tym mnóstwo przyjemnych spotkań! By wyglądać wyjątkowo, ale nadal kobieco i naturalnie, postaw na świetlisty make-up i pięknie podkreślone spojrzenie.

Na oczyszczoną i nawilżoną skórę twarzy nałóż podkład z połyskującymi drobinkami rozświetlającymi, który jednocześnie będzie utrzymywał nawilżenie skóry, np. Clarena Fluid Foundation Satin. Większe niedoskonałości zamaskuj korektorem.
Twarz omieć delikatnie pudrem rozświetlającym i podkreśl kontur twarzy bronzerem ze złotymi drobinkami, np. St. Moriz.
Zarówno górną, jak i dolną powiekę pomaluj jasnym świetlistym cieniem. Linię wodną oka podkreśl białą kredką. Brwi wymodeluj  i dodaj im kolorytu używając specjalnej pomady.
Czas na najważniejszy krok – sztuczne rzęsy! To dzięki nim w kilka chwil wyczarujesz niesamowite spojrzenie. Możesz wybrać gęste, długie i dające ultrakobiecy efekt rzęsy na pasku lub jedynie zagęścić swoje pojedynczymi kępkami. Postaw na rzęsy wykonane z prawdziwych włosów, np. Ardell – są miękkie, praktycznie niewyczuwalne i ładnie się układają. Jeśli przyklejanie sztucznych rzęs sprawia ci kłopot, skorzystaj ze specjalnego aplikatora – znajdziesz go na przykład w zestawie Ardell Deluxe Pack. 
Na koniec nałóż na usta delikatną brzoskwiniową pomadkę i gotowe!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Makijaż na każdą okazję! LIFESTYLE, Uroda - Przed nami święta, sylwester. By wyglądać wyjątkowo, ale nadal kobieco i naturalnie, postaw na świetlisty make-up i pięknie podkreślone spojrzenie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy