Chirurgia

jak pielęgnować ciało w czasie diety i nie tylko

magdziolek: DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ Gdyby mogłaby Pani stworzyć „dekalog kosmetyczny kobiety”, to jakie przykazania wchodziłyby w jego skład? dr Ewa Rudnicka, specjalista dermatolog: – picie odpowiedniej

magdziolek: DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ
Gdyby mogłaby Pani stworzyć „dekalog kosmetyczny kobiety”, to jakie przykazania wchodziłyby w jego skład?
dr Ewa Rudnicka, specjalista dermatolog: – picie odpowiedniej ilości wody nie gazowanej – właściwa dieta – zdrowy sen – prawidłowa pielęgnacja – unikanie słońca – ruch na świeżym powietrzu – eliminacja używek

thaja: Skóra woła pić!!!
Moja skóra jest ciągle za mało nawilżona, jest wysuszona , popękana .Czym ją nawilżac???
dr Ewa Rudnicka, specjalista dermatolog: Picie odpowiedniej ilości wody niegazowanej, dieta bogata w tłuszcze nienasycone, kosmetyki specjalnie przeznaczone do bardzo suchej skóry twarzy i ciała to odpowiedź na twoje problemy. (krem do twarzy-NUTRISSIME na dzień oraz na noc l`Oréal Paris, krem do ciała-NUTRI THERAPHY L`Oréal Paris)
smiling_beauty2
annasochon: Czas stosowania kosmetyków
Czy po uzyskaniu zadawalającego efektu powinnam używać kosmetyków Body Expertise w dalszym ciągu?Czy przy długim stosowaniu nie zmniejsza się efekt ujędrniania?
dr Ewa Rudnicka, specjalista dermatolog: Aby utrzymać efekty naszych starań o ciało na długi czas niezbędna jest systematyczność w stosowaniu kosmetyków.

A to już wiesz?  Making-YouTube-Videos-Safety-Tips-You-Should-Know

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy