IX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Estemedia.pl Patronem Medialnym IX Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

26 i 27 września 2009 w Warszawie odbędzie się IX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Organizatorami przedsięwzięcia są Sekcja Medycyny Estetycznej i Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jak co roku wydarzenie skupi znamienitych ekspertów z kraju i ze świata. Patronat Medialny nad Kongresem objęły: Rzeczpospolita, Newsweek Polska, Rynek Zdrowia, ForumDermatologiczne.pl oraz Portal Medycyny Estetycznej – Estemedia.pl.

CellulitKongres to spektakularne spotkanie autorytetów z dziedziny medycyny estetycznej i anti – aging oraz dziedzin im pokrewnych: kosmetologii, flebologii i chirurgii plastycznej. Wydarzenie od lat gromadzi środowisko medyczne z całego świata, w tym m. in. z Brazylii, Włoch i Hiszpanii.

W ramach tegorocznego Kongresu odbędzie się także I Włosko – Polskie Sympozjum Medycyny Estetycznej. Z tej okazji Polskę odwiedzi m. in. prof. Carlo Bartoletti – założyciel Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, a zarazem twórca pierwszej Międzynarodowej Szkoły Medycyny Estetycznej z siedzibą w Rzymie. Z Belgii przybędzie Przewodniczący Union Internationale de Medicine Esthetique – Jean Hebrant.

„Jest to niewątpliwie najważniejsze i największe wydarzenie roku dla wszystkich lekarzy zajmujących się szeroko pojętą estetyką” – mówi Przewodniczący SME PTL i zarazem główny inicjator Kongresu dr Andrzej Ignaciuk. – „Dbamy, aby do Polski przybyli najlepsi prelegenci z kraju i świata, nieustannie szukamy rzeczy nowych i naukowo potwierdzonych. W programie tegorocznego kongresu również nie zabraknie nowości – tak w zakresie korekcji, terapii, jak i diagnostyki defektów estetycznych oraz szeroko pojętej medycyny anti – aging.”

Portal Estemedia.pl jest pierwszym w Polsce medium internetowym poświęconym medycynie estetycznej. Portal proponuje zarówno pacjentom, jak i twórcom innych mediów rzetelną wiedzę, nad którą kontrolę merytoryczną sprawują świadomi lekarze medycyny estetycznej. Partnerem Naukowym portalu od samego początku jest Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W ramach patronatu w październiku na portalu ukażą się wywiady z ekspertami – prelegentami, liczne artykuły o charakterze eksperckim, a także produktowym oraz fotoreportaż z wydarzenia.

Estemedia.pl – Portal Medycyny Estetycznej

Authors
Related posts

Top