Wiadomości branżowe

IBOX Runner – odtwarzacz mp4 dla biegaczy

Spacer, bieganie, zwiedzanie czy trening stają się codziennością coraz większej liczby Polaków. Moda na bieganie i spędzanie czasu na powietrzu zatacza coraz szersze kręgi. Zwracamy uwagę na to, jak się odżywiamy i jak spędzamy wolny czas. Samotni biegacze czy miejscy odkrywcy niezwykłych zakamarków stanowią o kolorycie danego miejsca. Nikogo już nie dziwią spotkani o piątej rano lub o

Spacer, bieganie, zwiedzanie czy trening stają się codziennością coraz większej liczby Polaków. Moda na bieganie i spędzanie czasu na powietrzu zatacza coraz szersze kręgi. Zwracamy uwagę na to, jak się odżywiamy i jak spędzamy wolny czas. Samotni biegacze czy miejscy odkrywcy niezwykłych zakamarków stanowią o kolorycie danego miejsca. Nikogo już nie dziwią spotkani o piątej rano lub o północy mieszkańcy okolicy trenujący np. do maratonu.

Samotne bieganie lub spacer może urozmaicić słuchanie muzyki, audiobooka lub lekcji języka obcego. Uprawiając sport możemy się zrelaksować lub nauczyć czegoś nowego. Jak wykazały najnowsze badania, wysiłek fizyczny dobrze wpływa na mózg i zapamiętywanie. Technicznym wsparciem nauki może być odtwarzacz mp4, dzięki któremu połączymy przyjemne z pożytecznym. Marka IBOX proponuje dwa modele odtwarzaczy – IBOX Runner oraz IBOX Fox.

IBOX Runner jest produktem szczególnie polecanym dla biegaczy ze względy na swój kompaktowy wymiar i niewielką wagę. Dodatkowo dzięki wbudowanemu krokomierzowi mierzy dystans i prędkość biegu. Posiada dotykowy ekran o rozmiarze 1.5″ TFT LCD (128*128) oraz wbudowaną pamięć 4 GB. Odtwarza zarówno formaty audio MP3, WMA, wideo WMV oraz formaty graficzne JPEG, BMP, GIF. Dodatkowo zawiera radio z funkcją nagrywania, wyświetla informacje ID3 oraz słowa piosenek. Dostępny jest w kolorach czarnym i czerwonym.

Model IBOX Fox ma nieco większy ekran – 1.8″ TFT LCD (128*160), wbudowaną pamięć 4GB można rozszerzyć wykorzystując karty microSD/TF 32GB. Pozostałe parametry są podobne, również odtwarza formaty audio MP3, WMA, wideo WMV oraz formaty graficzne JPEG, BMP, GIF. Zawiera też radio z funkcją nagrywania, wyświetla ID3 oraz słowa piosenek.

IBOX Runner to nasza odpowiedź na rosnące w szybkim tempie zainteresowanie prowadzeniem aktywnego trybu życia. W naszej firmie jest kilku biegaczy-amatorów. W tym roku, podobnie jak w minionym, zostaniemy prawdopodobnie sponsorem jednego z lokalnych biegów. Włączenie do naszej oferty produktu skierowanego do biegaczy było więc dla nas naturalnym krokiem – przekonuje Łukasz Domżalski, product manager marki IBOX.

A to już wiesz?  ENEL-MED partnerem akcji „Twoje życie Twój STYL”

Sugerowana cena detaliczna IBOX Runner: 110 zł brutto

Sugerowana cena detaliczna IBOX Fox: 105 zł brutto

 

* * *

IBOX to marka znana fanom i entuzjastom sprzętu komputerowego. Jest niekwestionowanym liderem w produkcji czytników kart pamięci czy obudów komputerowych w Polsce. W jej ofercie można znaleźć również szereg nowoczesnych akcesoriów: myszki dla graczy, myszki komputerowe, klawiatury, nowoczesne odtwarzacze mp3 i mp4, kamery komputerowe, głośniki, słuchawki, mikrofony, zasilacze oraz tablety.

www.ibox.pl

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy