Bezbolesny sposób na trwałą depilację taniej nawet o 50 procent

Co druga Polka odczuwa strach przed bólem towarzyszącym zabiegowi depilacji*. Tymczasem stosując ziołowy, całkowicie bezpieczny i bezbolesny w działaniu krem Bioxet, każdy ma szansę pozbyć się na stałe problemu niechcianego owłosienia. Ziołowy dermokosmetyk redukuje ilość włosów o ponad 50 proc. już po trzech miesiącach stosowania. Z myślą o nadchodzącym lecie, B’iota Laboratories, producent Bioxetu – przygotował słoneczny pakiet promocyjny, w którym oferuje drugi produkt za pół ceny.

Firma B’iota Laboratories, wchodząc na polski rynek z dermokosmetykiem Bioxet, przeprowadziła badania dotyczące stosunku Polaków do niewydepilowanego ciała oraz preferowanych przez Polki metod depilacji. Wynika z nich jednoznacznie, że kobiety powinny przez cały rok dbać o swoje ciała i eliminować zbędne owłosienie. Jednocześnie aż połowa pań boi się bólu związanego z zabiegiem depilacji.

– Aby Polki mogły cieszyć się gładkim ciałem przez 365 dni w roku i co ważne mogły zapomnieć o bólu podczas usuwania zbędnego owłosienia, proponujemy regularne stosowanie preparatu Bioxet. Nasz dermokosmetyk, ze względu na skuteczność, unikalny skład i dostępność wyłącznie w aptekach, to produkt z tzw. wyższej półki. I choć może tańsze wydaje się np. kupno i używanie jednorazowych maszynek do golenia, to nie ma co porównywać jakości i efektów. Zachęcamy do wypróbowania Bioxetu, zwłaszcza teraz, korzystając z naszej słonecznej promocji: przy zakupie jednego kremu, drugi krem kosztuje tylko połowę – mówi Cansu Dilmen, Country Manager z B’iota Laboratories.

Ziołowy preparat Bioxet, używany na zasadzie kremu pielęgnacyjnego, czy balsamu po kąpieli, odżywia skórę i prowadzi do trwałego pozbycia się niechcianego owłosienia. Bioxet to bezbolesny sposób na zdrowe, piękne i gładkie ciało. To również idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na specjalne zabiegi pielęgnacyjne wykonywane poza domem. Systematyczna aplikacja preparatu przez 8 – 10 miesięcy prowadzi do trwałej eliminacji niechcianego owłosienia i jest znacznie tańsza od innych metod permanentnej depilacji.

Promocja ‘drugi produkt 50 proc. taniej’ potrwa do wyczerpania zapasów. Bioxet można kupić w aptekach na terenie całego kraju.

http://media.imagopr.pl/pr/163399/bezbolesny-sposob-na-trwala-depilacje-taniej-nawet-o-50-procent

Authors
Top