Tag Archives: tym

Super-Pharm intensywnie rozwija sieć sklepów

W ciągu ostatniego roku powstało 8 sklepów Super-Pharm, między innymi w Zakopanem i  Gdańsku. W związku z intensywnym rozwojem sieci, już w następną sobotę, 29 grudnia planowane jest otwarcie Super-Pharm w Galerii Łódzkiej w Łodzi. Będzie to trzecia placówka popularnej sieci w tym mieście, a czterdziesta pierwsza w Polsce.

 

„Format naszych placówek najlepiej sprawdza się w dużych galeriach handlowych, gdzie głównym wyznacznikiem sukcesu jest  wysoka odpowiedzialność klientów i dobry skład najemców. Sieć Super-Pharm zakłada otwieranie od 8 do 10 placówek rocznie w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, ale priorytet ma 5 największych polskich miast. Wszystkie toczące się na rynku projekty nowych galerii handlowych są przez nas dokładnie analizowane i podlegają starannej selekcji.
W wyniku rekomercjalizacji udało nam się pozyskać nową lokalizację w galerii zarządzanej przez ECE Projektmanagement – Galerię Łódzką w Łodzi. Otwarcie naszej placówki w tym obiekcie zostało zaplanowane na grudzień tego roku”, mówi Agnieszka Rozborska, Dyrektor ds. Rozwoju Super-Pharm Polska.

Nowe sklepy powstają nie tylko w dużych miastach, ale także w miejscach atrakcyjnych turystycznie, których przykładem jest Super-Pharm w Zakopanem

 O Super-Pharm

Super-Pharm to jedyna sieć sklepów typu drugstore w Polsce, będąca połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Sieć liczy 40 własnych sklepów samoobsługowych działających w większości dużych miast. Swoim zasięgiem obejmuje województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.

Super-Pharm oferuje bogaty asortyment produktów w kategoriach: kosmetyki, dermokosmetyki, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

Sieć Super-Pharm jest rynkowym liderem w Izraelu. Składa się tam z ponad 180 aptek-drogerii i zatrudnia 6000 osób. W Kanadzie sieć działa pod nazwą – Shoppers Drug Mart.

                                                                                                                       

Kontakt prasowy

Maria Łukasik, Headlines Porter Novelli

[email protected],tel. 695177642/793150487

"Serce za Serce" dla Dotpay S.A.

Dotpay jako wieloletni sponsor Fundacji Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, został uhonorowany statuetką “Serce za Serce”, której wręczenie odbędzie się podczas dorocznej Gali organizowanej od 1992 roku  przez Fundację.  
Jesteśmy nie…

Top