Tag Archives: pacjent

najnowsza pulsacyjna proteza pozaustrojowa

najnowsza pulsacyjna proteza pozaustrojowa

Nowej generacji polska proteza serca już niedługo będzie ratowała życie pacjentów Nowa generacja pozaustrojowej, pulsacyjnej protezy wspomagania serca Religa Heart EXT powstała na bazie doświadczeń klinicznych, związanych ze stosowaniem przez ponad 10 lat pierwszej polskiej protezy serca, opracowanej z inspiracji prof. Zbigniewa Religi. W protezie Religa Heart EXT zastosowano najnowocześniejsze na świecie biomateriały, pozwalające na

Dexoftyal MD – nowe krople do oczu od OFTA

Nowoczesny preparat typu „sztuczne łzy” z regenerującym dekspantenolem to doskonała propozycja dla użytkowników szkieł kontaktowych oraz pacjentów chcących zadbać o regenerację rogówki oka.

Dexoftyal MD to krople do oczu w wielodawkowym opakowaniu 15 ml. Krople zawierają dekspantenol – składnik, należący do witamin z grupy B. Dekspanetnol posiada właściwości nawilżające i regenerujące. Stosowany w okulistyce przywraca prawidłową funkcję rogówki; można go stosować pomocniczo w ubytkach nabłonka rogówki, zwyrodnieniach i zapaleniach rogówki. Natomiast drugi składnik nowych kropel – HydraFlex posiada  właściwości mukoadhezyjne, co wpływa na ich wydłużone działanie.
Produkt został wprowadzony na polski rynek przez Ofta Sp. z o.o, znaną z innowacyjnych preparatów okulistycznych, we współpracy z firmą Verco.

Dexoftyal MD – regeneracja dla podrażnionych oczu

– „Krople Dexoftyal MD to nowoczesne nawilżenie i regeneracja dla oczu. Można je stosować zarówno w celu wzmocnienia naturalnego filmu łzowego jak i w regeneracji rogówki oka. Krople zachowują film łzowy i chronią powierzchnię oka. Tym samym znacznie zwiększają komfort noszenia soczewek kontaktowych i wspierają prawidłowe funkcjonowanie nabłonka rogówki.” – mówi dr Maciej Osęka, Prezes Ofta sp. z o.o.

Regenerujące krople do oczu Dexoftyal MD są polecane przy codziennym korzystaniu ze szkieł kontaktowych. Opakowanie wielorazowe umożliwia bezpieczne dawkowanie przez dwa miesiące. Plusem jest także przystępna cena – ok. 24 zł.
Dexoftyal MD to nowa postać produktu Dexoftyal, który do tej pory dostępny był w ekskluzywnej wersji UD – w jednodawkowych opakowaniach typu „minimsy.”

Krople regenerujące do oczu Dexoftyal MD dostępne są w aptekach oraz sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

Top