Tag Archives: niego

Teraz wizytę u lekarza umówisz online – serwis ZnanyLekarz.pl udostępnia kalendarz wizyt

Serwis internetowy ZnanyLekarz.pl udostępnia usługę kalendarza umawiania wizyt lekarskich online. Teraz na stronach portalu można nie tylko znaleźć najlepszego specjalistę, ale również od razu umówić się do niego na wizytę. Wszystko z pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Funkcjonalność kalendarza umawiania wizyt lekarskich online działa od niedawna, ale już spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników portalu ZnanyLekarz.pl. Tylko w listopadzie 2012 roku online wizytę umówiło ponad 1500 pacjentów. Łącznie jest ich już ponad 6000. Rozwiązanie jest bardzo wygodne. I z pewnością, podobnie jak zakupy online czy bankowość internetowa, wkrótce dla wielu pacjentów stanie się standardem. Zarówno możliwość rejestracji w serwisie jak i korzystanie ze wszystkich jego funkcjonalności jest dla pacjenta bezpłatne.

Obecnie w serwisie ZnanyLekarz.pl zarejestrowanych jest już ponad 90 tysięcy lekarzy z całej Polski. Kalendarz umawiania wizyt udostępnia coraz większa liczba profesjonalistów prezentujących tam swoją ofertę. Korzystanie z niego jest bardzo proste – wystarczy kliknąć na stronie profilu wybranego lekarza i wśród dostępnych możliwości zaznaczyć w kalendarzu preferowany termin wizyty. Łatwo też można porównać dostępność wolnych terminów wizyty u różnych lekarzy. Nie ma potrzeby telefonicznej weryfikacji działania kalendarza czy sprawdzania obecności lekarza w gabinecie czy przychodni. Dodatkowo system wysyła SMS z przypomnieniem o wizycie.

Właściciele serwisu szacują, że do końca roku z możliwości zapisania się na wizytę u lekarza online przez ZnanyLekarz.pl skorzysta ok. 100-150 tysięcy pacjentów. Już dzisiaj każdego miesiąca ich liczba rośnie średnio o ok. 50%, entuzjastyczne są również opinie użytkowników na temat usługi kalendarza, zarówno po stronie pacjentów jak i po stronie lekarzy.

O ZnanyLekarz.pl

ZnanyLekarz.pl to jeden z serwisów z grupy DocPlanner.com działających obecnie w pięciu krajach europejskich: w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Niemczech i w Rosji. Misją serwisu jest ułatwienie pacjentom znalezienia lekarza i umówienia się na wizytę. Obecnie na ZnanyLekarz.pl zarejestrowanych jest już ponad 90 tysięcy lekarzy, a każdego miesiąca portal odwiedza ponad 1,8 miliona pacjentów.

Jaką rolę w wyjaśnianiu zachowania człowieka odgrywa wg B.F.Skinnera postulowanie stanów psychicznych oraz układu nerwowego?

Skinner (1904-1990), w przeciwieństwie do Watsona, uważał człowieka za organizm odczuwający i myślący. Ubolewał jednak nad faktem iż psychologia poszła na kompromis i jej definicja to: nauka o zachowaniu człowiek oraz o jego życiu psychicznym. Wg niego postulowanie jakichkolwiek stanów psychicznych jako kategorii wyjaśniających zachowanie człowieka, czyli jako jego przyczyn, jest niepotrzebne, a nawet przeszkadza

Operacjonizm etapem historycznie koniecznym w rozwoju psychologii jako nauki empirycznej

Neopozytywistyczna dyrektywa operacyjnego definiowania pojęć w psychologii( na przykładzie pojęcia zmiennej pośredniczącej) Metoda operacyjnego definiowania pojęć nakazywała definiować byty intersubiektywne nieobserwowalne, (np. zamiar), przez odniesienie ich do bytów intersubiektywnie obserwowalnych, np. zachowania. W behawioryźmie celowościowym Edwarda Tolmana (1886 – 1959) idea operacjonizmu znalazła wyraz w sformułowanej przez niego koncepcji zmiennej pośredniczącej, czyli pojęcia, którego znaczenie

BUDOWA SERCA

BUDOWA SERCA Serce człowieka jak wszystkich ssaków jest sercem czterodziałowym, umieszczone jest w worku osierdziowym wypełnionym niewielka ilością płynu. Ściana serca pokryta jest cienką błoną, na której leżą naczynia wieńcowe, tworzące sercowy układ krążenia. Układ wieńcowy odpowiedzialny jest za doprowadzanie i odprowadzanie różnych substancji do tkanki mięśniowej. Pod błoną nasierdzia znajduje się śródsierdzie zbudowane z

Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie człowieka

Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie człowieka Zanieczyszczenia powietrza mogą dotrzeć wszędzie, jednak największe ich stężenie odnotowuje się w rejonach przemysłowych. Tam też obserwuje się największy ich wpływ na zdrowie ludzi i zwierząt. Związek ten jest jeszcze bardziej widoczny, gdy rozpatruje się go z innymi czynnikami, takimi jak: palenie papierosów, nasłonecznienie, stan psychiczny ludzi itp. 1)

Top